Puente Romano Luxury Villa

  • 380 m²
  • 4 sypialni
  • 4 łazienki

Puente Romano Luxury Villa to zakwaterowanie z 4 sypialniami i tarasem, położone w odległości 3 km od Stare miasto w Marbelli. Podczas pobytu w Puente Romano Luxury Villa można wygodnie przygotować sobie jedzenie w pełnowymiarowej kuchni z lodówką, piekarnikiem i zmywarką.

Do dyspozycji odpoczywających 3 łazienki.

Wśród artykułów plażowych są leżaki plażowe i parasole.

Do Kościół Zwiastowania NMP jedzie się około 10 minut. Centrum Marbella znajduje się 4 km od zakwaterowania. Quality Spain serwuje kuchnię hiszpańską w odległości 350 metrów od willi. Willa oferuje zakwaterowanie w pobliżu La Suite club Marbella. Lotnisko Malaga oddalone jest o 41 minut jazdy samochodem.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near Puente Romano Luxury Villa Marbella
Luxury Golden Mile Townhouse Near Puente Romano - Eaw Homes
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Luxury Golden Mile Townhouse Near Puente Romano - Eaw Homes

8.6
Świetny 5 opinii
94 m od nieruchomości
USD 612 USD 551
za noc
Large Townhouse Marbella Golden Mile
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Large Townhouse Marbella Golden Mile

202 m od nieruchomości
USD 354 USD 319
za noc
All About Lomas De Marbella Club Pueblo
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

All About Lomas De Marbella Club Pueblo

7.0
Dobry 1 opinia
355 m od nieruchomości
USD 392 USD 353
za noc
    Jak dojechać do hotelu

    Lotniska

    Lotnisko Malaga
    56 km

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    Usługi w zakresie nieruchomości

    • Sejf depozytowy

    Opcje gastronomiczne

    • Stół na świeżym powietrzu

    W kuchni

    • Czajnik
    • Suszarka do naczyń
    • Przybory kuchenne

    Dla dzieci

    • Łóżeczka dla dzieci

    W pokojach

    • Kącik dzienny
    • Przebieralnia
    • Patio
    • Herbata i kawa
    • Stół
    • Prasowanie

    W łazience

    • Pralka
    • Bezpłatny zestaw kosmetyków

    Urządzenia

    • Telewizor LCD
    • Odtwarzacz CD

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 15:00 do 21:00
    Wyjazd: od 10:00 do 11:00
    Numer licencjiExempt
    Często Zadawane Pytania
    • Czy Puente Romano Luxury Villa ma kuchnię?
      Tak, Puente Romano Luxury Villa zapewnia pełnowymiarową kuchnię.
    • Czy Puente Romano Luxury Villa otwiera swoi drzwi dla gości podróżujących ze zwierzętami?
      Niestety obiekt nie jest przyjazny zwierzętom.

    Lokalizacja

    Map
    W pobliżu

    Lotniska

    Lotnisko Malaga
    56 km

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    Puente Romano Luxury Villa Marbella
    100% zweryfikowane opinie gości

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij